Biustonosze Freya typu longline

0 votes

freyaBiustonosz typu longline marki Freya stanowi fason z przedłużonym dołem, tzw. półgorset. Na przełomie ostatnich lat model cieszy się niezwykłą popularnością. Bez wątpienia budzi w nas skojarzenia stylu retro oraz dziewczęcego pin-up. Jego dodatkowym atutem jest fakt, że idealnie spełnia się w zadaniach specjalnych, dzięki czemu Freya typu longline może pełnić rolę samodzielnego ubrania.  

Tylko wyobraźmy sobie ten biustonosz w roli głównej na jednej z szalonych imprez. Wyposażony z fiszbiny, usztywniane miseczki oraz szeroki pas, który gwarantuje maksymalny stopień podtrzymania, nawet w najbardziej trudnych warunkach. Freya typu longline jest w szczególności polecana przedstawicielkom płci pięknej, których marzeniem jest wyeksponowanie wcięcia pod biustem, w talii oraz wygładzenie pleców.

Z uwagi na stosunkowo szeroki pas obwodu, biustonosz sprawdza się w codziennym użytkowaniu fenomenalnie – nacisk jest rozkładany równolegle, przez co biustonosz zapewnia komfort i zadowolenie każdego dnia. 

Autor: Łukasz Gołąb

Share This Post On