Polska marka Romet

1 vote

Parę dni temu pojechałem na rowerze do swojej dziewczyny mieszkającej 4 ulice od mojego bloku. Kulturalnie przypiąłem rower linką do słupa. Wychodząc od niej dostrzegłem, że z mojego roweru nie pozostało nic, prócz przeciętej linki. W taki oto sposób znów stanąłem przed wyborem roweru.

Po głowie chodziły mi rowery marki Romet. Jest to polska marka motoryzacyjna powstała w XX wieku w Bydgoszczy. Z tego co słyszałem opinie na temat rowerów Romet są podzielone. Niektórzy uważają, że polskie marki trzeba wspierać i dlatego polecają mi rowery Romet. Inni, natomiast stawiają na wysoką jakość w niskiej cenie, czyli zdecydowanie odradzają zakup roweru Romet.

rowery romet

Rowery Romet – jedna z lepszych marek

Nie jestem uprzedzony do polskich marek, dlatego postanowiłem o nich poczytać. Dzięki swojej dociekliwości znalazłem super szosówkę, w całkiem przystępnej cenie. Za nie całe 2 tysiące zł jeden ze sklepów internetowych ma w swojej ofercie rower wyglądem bardzo przypominającym  mój stary.

Na stanie zostały tylko dwa ostatnie rowery Romet Huragan 1.0 Szosa Triathlon model 2014 w kolorze czaro-białym w tej cenie. Z tego co mi wiadomo, w tym roku wyszły już nowe modele tych rowerów ale są one zdecydowanie za drogie.

Zastanawiam się czy nie kupić akurat tego roweru Romet. Co o tym sądzicie? Czy to jest dobry pomysł, a może powinienem wybić sobie ten pomysł z głowy? Moja dziewczyna nie potrafi mi merytorycznie doradzić, ponieważ się nie zna i liczy się dla niej tylko wygląd zewnętrzny i kolor.

Autor: Maciej Mazurkiewicz

Share This Post On