X-bionic – bielizna dla każdego sportowca

0 votes

x-bionicJak się okazuje, organizm posiada najlepsze warunki do uprawiania sportu w temperaturze 37 stopni Celsjusza. Bielizna marki X-bionic pozwala na skuteczne utrzymanie takiej temperatury podczas uprawiania danej dyscypliny sportowej.

Co więcej, jeżeli skończymy już trening, nasze ciało nie ulegnie gwałtownemu, lecz stopniowemu ochłodzeniu, dzięki czemu unikniemy prawdopodobnego zaziębienia z powodu gwałtownej zmiany temperatury ciała w stosunku do otoczenia. Dzięki zastosowanej w modelach technologii, skóra może oddychać. Wilgoć nie jest utrzymywana w ciele, tylko wydostaje się z niego dzięki zastosowaniu specjalnych kanalików. Dzięki nim łatwo pozbywamy się potu, szczególnie z okolicy pleców, które to miejsce jest najbardziej podatne na gromadzenie wilgoci. Chronione przed utratą ciepła są również takie newralgiczne miejsca jak kolana czy łokcie. Jednocześnie produkty marki X-bionic należą do wygodnych zestawów, wśród których ubrania dla siebie znajdą zarówno mężczyźni jak i kobiety.

Najważniejszym systemem, który jest stosowany w niemal każdym modelu bielizny, jest 3D – Bionic Sphere. Zapewnia on równomierne rozłożenie ciepła, na całej powierzchni ciała. Jednocześnie, automatycznie usuwa on jego nadmiar. Dość innowacyjnym rozwiązaniem jest zastosowanie systemu Tummy X-control. Zapewnia on utrzymywanie ciepła szczególnie w okolicach brzucha, tak aby zapewnić prawidłową pracę organów wewnętrznych.

Autor: Łukasz Gołąb

Share This Post On