Oferta firmy brubeck jest skierowana zarówno dla profesjonalistów, jak i osób, które nie potrzebują wyjątkowo wyspecjalizowanego typu bielizny czy odzieży. Dla przykładu szeroką grupą klientów firmy brubeck są amatorzy i miłośnicy sportów zimowych : oferta w ramach tej grupy to chyba największy asortyment firmy brubeck . Są oferowane produkty takie jak bielizna dla osób które uprawiają snowboard, czy też linia odzieży ocieplającej ciało skierowana dla narciarzy oraz wspomnianych już snowboardzistów.

1506_1Co ciekawe , nawet znani alpiniści korzystają z rozwiązań marki brubeck : na największe wyprawy takie jak zdobywanie szczytów górskich, lub wyprawy , które zajmują nawet miesiąc przeważnie zabiera się kurtki, a także bieliznę tejże firmy. Alpiniści cenią sobie również solidne rozwiązania, jeżeli chodzi o śpiwory. Czy to szczyt góry, czy ścieżka u zbocza gór, zawsze trzeba zarezerwować w wyprawie czas na odpoczynek : bez niego eskapada taka może skończyć się nawet tragicznie – dlatego też alpiniści cenią sobie markowe i sprawdzone śpiwory.
Głównym atutem produktów, których poszukują są małe rozmiary ,co jest kluczowe podczas podróży a także zapewnienie optymalnej temperatury podczas snu, gdyż skoki temperatur , na które jesteśmy narażeni w takich miejscach jak góry mogą się skończyć odmrożeniami

, a co za tym idzie martwicą tkanek. Jak widać śpiwory to ważna kwestia. Ważne jest by zwracać uwagę co kupujemy – odzież myśliwska występuje w ogromnej ilości – zarówno produktów jak i cen. Nie można sobie pozwolić na kupno bubla, dlatego radzimy sprawdzić przed zakupem, czy odzież myśliwska jest wyprodukowana przez znanego producenta, do którego możemy mieć zaufanie (np. Grube) , a także czy ma ona wszystkie atesty !