Obecnie jeżeli poszukujemy odpowiedniego stolika do gry w piłkarzyki(sprawdź: http://www.bilard.pl/) mamy bardzo wiele opcji do wyboru. W sytuacji kiedy nie ogranicza nas budżet na pewno nie będzie nam łatwo podjąć decyzji, bowiem mamy do wyboru naprawdę bardzo, bardzo wiele rozwiązań, na które można się zdecydować.

piłkarzykiModele dzielą się na zarobkowe i niezarobkowe. Różni je sposób wykonania oraz to jak trwałe są, bowiem jest oczywiste, że stół do lokalu musi być o wiele bardziej wytrzymały niż taki, który stanie u nas w domu i raz na jakiś czas znajdzie się w naszym użyciu. Jeżeli chodzi o standardowe wymiary, to niezarobkowe stoły ważą zwykle około 70 kilogramów i mają wymiary około 120 centymetrów na 70 centymetrów.

Wykończenie stołu może być wykonane w najróżniejszych kolorach i bardzo dobrze się sprawdzi jako element dekoracyjny naszego domu lub mieszkania. Piłkarzyki to świetna forma rozrywki podczas imprez towarzyskich. Jednak, aby gra była dla nas prawdziwą przyjemnością musimy koniecznie zaopatrzyć się w odpowiedni sprzęt.

Wybierając dobry model mamy szansę na unikalny kształt części skrzyniowej – na przykład przypominający piłkę nożną, ale i odpowiednie usztywnienia na górnych krawędziach skrzyni. Dobrym wyborem będą figurki wulkanizowane, wykonane z materiału odpornego na uszkodzenia. Ważne jest również, by płyta pola gry była odporna na ścieranie. Dodatkowe elementy to oczywiście manualny licznik goli czy kornery na polu gry, zwykle w kolorze białym. Wysokiej jakości stół do gry w piłkarzyki da nam i naszym znajomym wiele radości.