Osoby uprawiające sport poza domem wiedzą jak ważną kwestią jest wybór odpowiedniej torby, która umożliwi bezproblemowe przewożenie stroju i ewentualnego sprzętu sportowego.

Torba na basen

torba nikeOdpowiedni rodzaj torby konieczny jest w przypadku osób chodzących na basen. Muszą oni zabrać ze sobą strój, ręcznik i akcesoria kąpielowe, czasem deskę do pływania i suszarkę. W drodze powrotnej część rzeczy jest mokra, dlatego konieczny jest zakup torby z materiału wodoodpornego. Gwarancję niezawodności i dokładnego wykonania dają torby renomowanych producentów akcesoriów sportowych. Dobrym przykładem jest tu torba Nike.

Torba Nike na basen

Wybierając torbę Nike na basen mamy gwarancję, że została ona wykonana z materiałów najwyższej jakości. Przewożąc mokre rzeczy basenowe nie musimy, że obawiać, że torba zacznie przeciekać.

Torba Nike to również nowoczesny sportowy design. Dostępna jest w wielu kolorach i wzorach, dlatego niemal każdy znajdzie w ofercie tej firmy coś dla siebie. Różne wielkości toreb sprawią, że możemy pomieścić w nich tyle rzeczy, ile jest nam akurat potrzebne. To również gwarancja estetycznego wyglądu - torba nie jest za duża. Torby Nike możemy nosić w dłoni lub zarzucić na ramię, co umożliwia pasek regulowanej długości. Pasek posiada także nakładkę, która ułatwia noszenie torby na ramieniu, zapobiega zsuwaniu się jej, a także obtarciom skóry. Torby zazwyczaj posiadają jedną dużą kieszeń główną, dwie mniejsze kieszenie boczne, i ewentualnie mniejsze kieszenie wewnątrz i na zewnątrz torby.