Wiele chorób, z którymi zmagamy się na co dzień ma swoje podłoże w zepsutych zębach. Dlatego ważne jest to, byśmy odpowiednio o nie dbali. Coroczna kontrola, piaskowanie oraz regularnie szczotkowanie naszych zębów to podstawa. Jednak nie zawsze zwyczajna szczoteczka daje sobie radę z osadem i zabrudzeniami. Każdy stomatolog poleca elektroniczną szczoteczkę Philips SONICARE FlexCare Platinum. Dzięki niej nasze żeby są nawet o dziesięć razy bardziej oczyszczone, niż przy użyciu zwyczajnej szczoteczki. Oto kilka powodów, dla których warto po nią sięgnąć.

Najnowsza technologia czyszczenia

Innowacyjna główka szczoteczki posiada czujnik nacisku, dzięki czemu idealnie dopasowuje się ona do kształtu zębów. Bardzo łatwo dociera w najdrobniejsze szczeliny, dzięki czemu czyści dużo większą powierzchnię niż zwyczajna szczoteczka. Włókna główki docierają w trudno dostępne miejsca. Włókna dopasowują się również do dziąseł, dlatego szczoteczka Philips SONICARE FlexCare Platinum usuwa z każdym myciem nawet dziesięć razy więcej płytki nazębnej. Gdy jednak zbyt mocno dociskasz szczoteczkę do zębów, czujniki główki delikatnie pulsują i stają się łagodniejsze. fPhilips SONICARE FlexCare Platinum

Trzy tryby czyszczenia

Szczoteczka ta daje nam trzy różne ustawienia intensywności podczas czyszczenia zębów. Dzięki temu zwykłe szczotkowanie jest bardzo głębokie i tym samym zapewnia nam dużą wygodę. Same efekty będą widoczne już po kilku użyciach. Dużo większe obszary w jamie ustnej są oczyszczane i jednocześnie usuwana jest większa liczba zarazków. Szczoteczka Philips SONICARE FlexCare Platinum daje nam możliwość ustawienia trzyminutowego trybu czyszczenia, co skupia się szczególnie na trudno dostępnych miejscach. Możemy również zdecydować się na tryb do doskonałego codziennego czyszczenia, który powinien być wybierany regularnie, wówczas możemy być pewni, że osiągniemy wyjątkowy efekt. Korzystny jest również tryb do wybielania. Ten powinien być stosowany raz na jakiś czas, wówczas możemy pozbyć się przebarwień lub unikać ich powstawania.