Sportowa odzież techniczna to prawdziwy hit ostatnich lat. Dzięki pojawieniu się na rynku nowych rodzajów materiałów oraz innowacyjnych technologii produkcji odzieży sportowej, wzrosła także liczba jej producentów. Jedną z firm, która skorzystała na tej mini rewolucji technologicznej była firma Oldo. Dziś jest to jeden z największych, dobrze rozpoznawalnych producentów odzieży sportowej, dedykowanej dla amatorów i profesjonalistów związanych z różnymi dyscyplinami sportu m.in. z biegami, narciarstwem, kolarstwem czy wspinaczką górską.

odlo

Podstawą oferty firmy Oldo - - jest specjalistyczna bielizna sportowa o podwyższonych parametrach technicznych. Bielizna zapewnia nie tylko maksimum wygody, ale także chroni sportowca przed nadmiernym poceniem się (wchłania nadmiar wilgoci z powierzchni skóry) i gwałtownym wychłodzeniem. Bielizna marki Oldo zapewnia uczucie przyjemnego ciepła zwłaszcza tym amatorom sportu, którzy realizują się w aktywnościach prowadzonych na świeżym powietrzu, często w niesprzyjających warunkach atmosferycznych, również zimą.

Drugą kategorią rzeczy produkowanych przez firmę Oldo jest odzież wierzchnia. Do tej grupy produktów przypisać możemy takie części damskiej i męskiej garderoby jak getry, spodenki i spodnie, koszulki i topy. Podobnie jak w przypadku bielizny, podstawową zaletą tej grupy odzieży jest gwarancja utrzymywania optymalnej termiki ciała. Z jednej strony jest to odzież przewiewna, ograniczająca pocenie się, a z drugiej strony jest to odzież, która chroni przed wiatrem i chłodem.

odlo odzież techniczna

Trzecią grupę odzieży produkowanej przez firmę Oldo stanowią bluzy i kurtki. To one zabezpieczają sportowca przed wychłodzeniem organizmu w czasie podejmowania przez niego różnego rodzaju aktywności, zwłaszcza w niesprzyjających warunkach klimatycznych. Kurtki i bluzy tej marki zapewniają optymalny poziom izolacji termicznej, chronią przed wiatrem i co bardzo ważne, również przed wilgocią. Dopełnieniem tego zestawu są czapki, kominy, rękawiczki czy skarpety, stworzone z myślą o szczególnych potrzebach osób uprawiających różne dyscypliny sportu.