Najlepsza oszczędność : outlet gdańsk

0 votes

koszule męskie

Dzisiaj przeprowadziliśmy wywiad z właścicielem sklepu outlet gdańsk , panem Stefanem Odzieżowym. Pan Stefan opowiedział nam o tym, jak ważny jest jego sklep w Gdańsku, jak okazyjny jest jego outlet internetowy który jest prowadzony w ramach sklepu stacjonarnego , nadmienił też co nieco na temat koszuli dla mężczyzn. Zapraszamy do zgłębienia się w wywiad z naszym gościem !

Dzień dobry
– Witam państwa, może są państwo zainteresowani rabatami w sklepie ?

– Nie dziękujemy, bardziej interesuje nas jak wiele osób zatrudnia firma outlet gdańsk.
– Otóż moja firma istnieje od 10 lat i zatrudnia na chwilę obecną 6 osób . 3 osoby to pracownicy magazynu i pakowacze : dzięki nim klienci otrzymują to czego szukali, pozwala to być firmie outlet gdańsk liderem w Gdańsku !

– Jak duże przychody generuje outlet internetowy a jakie outlet w punkcie stacjonarnym ? Co jest bardziej rentowne ?
– Szanowni Państwo, kwestie moich zysków w przeliczeniu na złotówki wolałbym zachować dla siebie, jednak mogę powiedzieć tylko tyle : sklep internetowy generuje 75 % naszego miesięcznego utargu, jednym słowem to on jest źródłem największego zysku !

– Czy w najbliższym czasie przewidujecie w waszych sklepach promocje ? Jeżeli tak to jakich produktów będą one dotyczyć ?
– jak najbardziej ! Nasza najnowsza promocja, która startuje dzisiaj to koszule męskie – niesamowita jakość za niesamowitą cenę . Każdy z panów, który szuka porządnych i niedrogich koszul z pewnością znajdzie coś dla siebie ! Jest wśród czego wybierać : w tym tygodniu otrzymaliśmy najnowsze dostawy z Niemiec .

– Jakie marki możemy kupić ?
– Najnowsza kolekcja lidera w branży, firmy ben shermann, dostępne są też polskie produkty naszych rodzimych producentów, oraz mniejsze ilości producentów takich jak dior ,czy reebok . Warto jest sprawdzić naszą ofertę, nie wierzę ,że nie znajdziecie czegoś dla siebie !

Autor: Łukasz Gołąb

Share This Post On